Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Піраміди

Ось це так, піраміди …. У багатьох людей вириваються такі емоції, виходячи з автобуса. Піраміди знаходяться недалеко від міста Каїра, якщо Ви відпочиваєте в іншому Єгипетському місті, то Вас доставлять на автобусі. Наприклад, з Хургади, Ваша подорож до пункту займе годин 6-8, це дуже важко. Автобус виїжджає дуже рано, щоб приїхати до Каїра до обіду, по дорозі будуть зупинки, у спеціальних місцях. По трасі ні чого цікавого, з вікна тільки й видно пустелі і маленькі будиночки (чотири стіни і замість дверей ганчірка). Але коли заїжджаєте в Каїр, перед Вами відкриється цікавий казковий світ. І я думаю, що про нестерпну поїздку, Ви тут же забудете.

Перше що буде Вам представлено це музей — головна скарбниця, в якій представлена ​​величезна кількість цінностей. На території музею, біля будівлі є басейн, з екзотичними рослинами. Біля такого шедевра гарне фото виходить. Як «жаба царівна», тільки корони не вистачає і стріли. Після Вас відвезуть в самий хороший ресторан в Каїрі і нагодують дуже смачно. У ресторані в дамській кімнаті можна зустріти дівчину-єгиптянку, вона нав’язливо буде пропонувати за певну суму Вам свої послуги: масаж, помити обличчя і руки.

Піраміди

Далі Вас повезуть на найцікавіше видовище світу: Піраміди Хеопса. Це справді диво творіння людини. Повірити важко дуже, але вони є і їх можна помацати руками і навіть зазирнути в середину. Недалеко від пірамід розташувався величезний Сфінкс — міфічне чудовисько. Біля пірамід постійно гуляють бедуїни, пропонуючи купити у них різні сувеніри (ціна вище на всі 200%) або обмінятися на сонцезахисні окуляри, які Ви наділи. Верблюди чекають, коли на них посадять роззяву-туриста (бедуїни пропонують покататися на верблюдах, залізете Ви безкоштовно, а от злізти запропонують мінімум за 50USD). Сміливці можуть зістрибнути з верблюда, а багато туристів змушені віддавати гроші, щоб злізти з верблюда. Екскурсія дуже спекотна (влітку) і стоїть під пекучим сонцем дуже жарко, так що візьміть з собою капелюх або кепку, а краще парасолька. Після такої спекотної екскурсії в автобусі Вам здасться рай (в автобусах кондиціонери).

Поки Ви будете переміщатися, від однієї пам’ятки до іншої гід розповідатиме історію Єгипту і казкові легенди. Ваша подорож продовжиться по магазинах, фабрикам та базару. Скрізь зустрічатимуть гостинні господарі, пропонуючи чай каркаде. Ви прокотитеся по вулицях Каїра і побачите знамениту річку Ніл. Ще раз поїсте в найкращому кафе і відправитеся додому (готель). Якщо це в Хургаду, то знову довга багатогодинна поїздка, але вона вже буде не така важка. Тому, що, отримавши безліч позитиву, Ви будете насолоджуватися спогадами. Подорожуючи по країнах, побільше дізнавайтеся історію цієї країни. Бронюйте екскурсії, вони є пізнавальними і цікаві.