Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Олександрія

Одна з перлин Середземномор’я — Олександрія розташована на Середземноморському узбережжі в 225 км від столиці Єгипту — Каїра. Місто заснував Олександр Македонський в 332 році до н.е. на місці села Ракотіс. Це чарівне місце для відпочинку, особливо пізнавального. Всі, хто приїжджає на відпочинок в Олександрію, відзначають, що місто має більш, середземноморські риси, ніж східні. Тут знайомляться з мусульманськими храмами часів Османської імперії, з пам’ятниками греко-римського періоду історії країни.


У стародавні часи Олександрія була процвітаючим містом. Сюди приїжджали жити і працювати кращі зодчі та науковці. Вони перетворили Олександрію на найбільший культурний і науковий центр античності. Багато великі мужі в давнину наповнювалися натхненням, милуючись найкрасивішими пейзажами цього місця. Був період історії, коли місто було в забуття, але зумів відродитися. На початку минулого століття Олександрія стала головним портом Єгипту. Зараз на відпочинок в Олександрію приїжджають туристи з різних країн світу. Дивовижні піщані пляжі і м’який клімат привертають на відпочинок в Олександрію з кожним роком все більше туристів. На 20 км вздовж Середземного моря простягнувся місто. Взимку тут катаються на яхтах, а влітку засмагають на білосніжних пляжах. Найбільше туристів приїжджає на відпочинок в Олександрію з травня по вересень. У місті для відпочиваючих працюють готелі різних цінових категорій, банки, туристичні та транспортні агентства, кафе, ресторани, нічні клуби.


У місті багато грецьких таверн, де приїхали на відпочинок в Олександрію можуть насолодитися традиційними грецькими стравами. В Олександрії часті виставки, фестивалі, спортивні заходи. З багатьох країн Середземномор’я приїжджають гості на щорічну туристичну ярмарок, тут проходять форуми та конференції. Саме тому в Олександрію приїжджають не тільки відпочивати, але і займатися бізнесом.