Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Фараонове село

Щоб поринути в історію Єгипту можна об’їхати всі історичні пам’ятники в цій країні, а можна просто поїхати в Каїр і пропливти по Нілу кілька кілометрів. На острові, який розташований недалеко від Каїра побудована фараонове село. Це унікальний культурно-історичний парк, де можна поринути в стародавній світ цієї країни.

Ідея будівництва цього парку прийшла в голову доктору Хасану Рагабу. Він отримав величезну популярність завдяки тому, що зміг відкрити секрет виготовлення паперу з папірусу, який довгий час вважався втраченим. Гроші, які принесло йому це відкриття він вклав в розвиток цього унікального парку. Перше, що зробили на острові-висадили тисячі дерев по його периметру, які приховали висотні будівлі сучасного Каїра. Потім почали будівництво доріг, ферм, ринку, саду, верфі, палацу фараонів і інших будівель. У самому центрі парку побудували величезний храм з білого каменю.

Фараонова село фараонову село

Для туристів фараонову село була відкрита в 1984 році. Але будівництва цього грандіозного парку продовжувалося. Кілька років тому в парку з’явилася точна копія гробниці Тутанхамона. Її будували по записах Говорда Картера, який перший знайшов усипальницю молодого фараона в 1922 році. Щоб добитися максимальної схожості з першоджерелом, багато предметів усередині піраміди були виготовлені в ручну, тими ж способами, якими їх робили тисячі років тому. У найближчому майбутньому творці парку планують побудувати ще одну піраміду, в якій будуть давати вистави артисти.

Мешканці села фараонової-кілька сотень професійних артистів, які при туристах обробляють землю, будують кораблі, займаються виготовленням посуду з глини, шиють одяг, пишуть на папірусі і поклоняються богові Сонця. У подробицях відтворити життя Стародавніх єгиптян допомогли історики-єгиптологи з різних кінців земної кулі. У музеї фараонової села можна побачити експонати історії Єгипту від епохи фараонів і до поширення ісламу на цих землях.