Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Едфу

Єгипет взимку відвідують досить багато туристів з усіх куточків світу, вже протягом декількох десятиліть це одна з найпопулярніших країн для відпочинку на морі в зимовий час

Вважається, що купальний сезон у Єгипті триває цілий рік, у тому числі і взимку. Однак теплолюбним людям при поїздці до Єгипту взимку треба все-таки враховувати особливості клімату Єгипту.

Майже на всіх курортах Єгипту круглий рік дме вітер, а взимку він стає різкіше і холодніше, і цілком можливо, що в деякі дні вам не вдасться навіть позасмагати, не кажучи вже про купання.

Температура морської води на пляжах Єгипту взимку не перевищує 20 градусів за Цельсієм. А в басейнах і того менше, оскільки воду в них досить часто міняють і прогріватися вона ніяк не встигає.

Тому для відпочинку в Єгипті взимку слід вибирати готелі, що мають басейн з підігрівом або критий басейн, а краще і те й інше.

Для вечірнього часу обов’язково слід прихопити з собою теплі речі, тому що ночі можуть бути досить прохолодними.

Найоптимальніший вибір для Єгипту взимку — це відпочинок в Шарм ель Шейху. Цей курорт стоїть на колалловом плато, і за рахунок мікроклімату, створюваного коралами, повітря і вода тут завжди на кілька градусів тепліше, ніж на узбережжі Хургади в Єгипті.

Найбільш привабливою стороною відпочинку в Єгипті взимку є можливість відвідування чудових пам’яток Єгипту при комфортній температурі. Багато туристів саме тому вибирають зімниій період для відвідування цієї найцікавішої країни.

Екскурсії Шарм Ель Шейха і екскурсії Хургади дуже різноманітні і цікаві, і коли не докучає африканська спека, подорожувати по ним одне задоволення.

У поїздки в Єгипет взимку є одна незаперечна перевага — істотна економія. Найдорожчі тури для відпочинку на морі взимку пропонує саме ця країна.

Єгипет — прекрасна і дивна країна, відмінно підходить для відпочинку взимку! А стаття відпочинок в Єгипті з дітьми розповість про особливості відпочинку в цій країні з маленькими туристами.