Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Єгипет влітку

Відпочинок на морі в Єгипті дуже популярний вже багато десятиліть. Однак, відпочинок в Єгипті влітку, насправді, не найвдаліший вибір.

У найспекотніші місяці, липень і серпень, температура повітря на сонці перевищує 50 С. Від обгорання рятують тільки найсильніші засоби від засмаги, і не дай бог зазіватися і забути нанести їх після чергового купання або забути якісь ділянки тіла. Сильний опік забезпечений, навіть якщо ви намагаєтеся дотримуватися затінених ділянок …

Особливо складно в цьому відношенні простежити за дітьми … Проте відпочинок в Єгипті c дітьми має й інші особливості …

Людям чутливим до спеки та зміні клімату так само серйозно варто задуматися про велику ймовірність сонячного або теплового удару.

Погода на різних курортах Єгипту влітку не сильно відрізняється. Найпівнічнішим і, відповідно, самим прохолодним курортом є Марса Алам, а найспекотнішими — Таба і Нувейба, розташовані в самій південно-якій точці країни.

що стосується літнього періоду, то потрібно вибирати готель з кількома басейнами, з максимальним озелененням, наявністю закритого басейну, де ви зможете викупатися в найспекотніші години, а так само з кількома кондиціонують барами. В номері обов’язково повинен бути ІНДИВІДУАЛЬНИЙ кондиціонер, ні в якому разі не центральний!

Єгипет влітку. Ціни.

Низькі ціни, мабуть, єдиний плюс відпочинку в Єгипті влітку. Вони звичайно ж, насамперед, зумовлені тим, що літо НЕ СЕЗОН для цієї країни.

Егіпет влітку. Пам’ятки.

Дивовижні пам’ятки Єгипту вже багато сотень років розбурхують уяву людей. Однак, відпочиваючи в Єгипет влітку, вам навряд чи вдасться їх відвідати …

Наприклад в знаменитій «долині мертвих», розташованої в Луксорі, температура просто зашкалює. Сонячні промені відбиваючись від розпечених гір створюють просто пекельну спеку …

На прекрасної поїздці в Петру до Йорданії теж доведеться поставити хрест, оскільки розташована вона в дишашей нестерпним жаром пустелі …

Екскурсії району Хургади та екскурсії району Шарм ель Шейха дуже і дуже різноманітні, але відвідувати їх треба, приїжджаючи на відпочинок в Єгипет взимку!

Єгипет влітку. Підсумки.

Якщо є можливість, то краще не їздити до Єгипту влітку. Однак, якщо перераховане вище вас не лякає, то чому б і ні ….