Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Відпочинок в Єгипті з дітьми

Відпочинок з дітьми в Єгипті дуже популярний у туристів з різних країн. Курорти Єгипту досить сильно відрізняються один від одного, що дозволяє кожному вибрати відпочинок на морі за своїм смаком.


У цій статті, я спробую максимально докладно описати плюси і мінуси відпочинку в Єгипті з дітьми, а так само дати практичні рекомендації для того, щоб відпочинок в Єгипті з дітьми вийшов максимально комфортним.

Відпочинок в Єгипті з дітьми.


Плюси і мінуси.


До основних плюсів відпочинку в Єгипті з дітьми можна віднести два моменти:


Перший: прийнятні ціни на тури, в порівнянні з усіма іншими країнами.


Другий: можливість відпочивати в цій країні цілий рік, чому сприяє клімат Єгипту. Великою популярністю користується відпочинок в Єгипті взимку. Що стосується літніх місяців, то не варто для відпочинку із зовсім маленькими діточками вибирати самі спекотні літні місяці липень — серпень.


Всі інші плюси і мінуси відпочинку в Єгипті з дітьми залежать від правильного вибору готелю, про що й поговоримо далі …

Відпочинок в Єгипті з дітьми.


Отдых в Єгипте с детьми.


Вибір готелю.


Правильний вибір готелю для відпочинку в Єгипті з дітьми є безсумнівним запорукою успіху.


З загальними моментами за вибором готелю, рекомендуємо ознайомитися в статті як правильно вибрати готель. А далі розповім про конкретні моменти, на які потрібно звернути увагу при поїздці на курорти Єгипту з дітьми.


На відміну від відпочинку в Туреччині з дітьми, для якого можна вибирати практично будь готель з хорошим рейтингом, в Єгипті не всі готелі надають якісні послуги, необхідні для комфортного відпочинку дітей.

Отже, основні моменти вибору готелю:

1. Категорія готелю


Для відпочинку в Єгипті з дітьми слід вибирати 5-ти зіркові готелі, в крайньому випадку хороший 4-х зірковий.

2. Харчування


Харчування в Єгипті дуже специфічне. Кращим варіантом буде, якщо в розглянутому готелі присутній дитячий або дієтичний стіл, проте зовсім не багато готелів Єгипту пропонують таку послугу. Тому найпильнішу увагу слід приділити відгуками туристів про харчування. При поїздці з зовсім маленькими дітьми в Єгипет, в будь-якому випадку слід взяти з собою дитяче харчування.

3. Пляжі.


Якщо ви любите відпочивати на пляжі й купатися, то виїжджаючи на відпочинок до Єгипту з дітьми, не менш пильну увагу слід звернути на пляж, більшість з них для відпочинку з дітьми не підходять.


Для відпочинку в Єгипті з дітьми слід вибирати готелі з піщаними пляжами і плавним заходом в морі. Зовсім не багато курортів і готелів можуть цим похвалитися.


Так, вибравши для відпочинку Шарм Ель Шейх, буде досить важко знайти прийнятний пляж. Самі гарні пляжі в Єгипті розташовані на курортах Таба в Єгипті і Нувейба, але ці місця є більш дорогим варіантом.


Для економного відпочинку в Єгипті з дітьми слід розглядати готелі з штучними пляжами в Хургаді, однак такі пляжі існують тільки в старих готелях. Зустрічаються піщані пляжі і на інших курортах, докладніше про пляжі Єгипту …

4. Анімація


Анімація в готелях Єгипту неабияк кульгає, в тому числі і дитяча, тому будьте готові до того, що розважати чадо вам доведеться самим.


Виїжджаючи на відпочинок до Єгипту з дітьми, зверніть увагу на наявність дитячих майданчиків на території готелю, аквапарків та кімнат для ігор.

5. Басейни.


Ну з цим пунктом все зрозуміло. Якщо ви їдете на відпочинок до Єгипту з маленькими дітьми, вам просто необхідний на території готелю дитячий басейн, щоб і ви і ваша дитина могли комфортно проводити час. Особливо басейн актуальне, якщо в готелі немає гарного пляжу, що, як правило, і трапляється в Єгипті.


Ну от, власне, це і є основні правила, при дотриманні яких ваш відпочинок в Єгипті з дітьми нічим не затьмарити.


Вдалого відпочинку вам і вашим маленьким туристам!