Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Сувеніри

Єгипет стає все більш привабливим місцем для відвідування туристами, завдяки гідній сервісу, достатку культурних історичних пам’яток, а також теплого і м’якого клімату круглий рік і своїх екзотичних первозданних піщаних пляжів. Багатьох туристів приваблюють загадкові споруди Єгипту: піраміди, Сфінкс Гізи, долина фараонів, музеї Карнака і Луксора, а також знаменитий Єгипетський музей. Єгипет — країна з усталеними мусульманськими традиціями. Це практично одна етнічна група, що складається з нащадків арабів і єгиптян. У Єгипті 90% мусульман, ще 10% — це копти, які сповідують християнство. Між громадами немає ніяких розбіжностей, вони добре є сусідами один з одним протягом багатьох століть і гордо називають себе єгиптянами.

Поради для туристів, які відвідують Єгипет: на території готелю туристи, особливо туристки, можуть одягатися, як їм заманеться, але виходячи за кордон готелю, щоб уникнути всіляких неприємностей, пам’ятаєте, що Єгипет країна дуже строгих правил.

Вода, що тече з кранів в готелі, насичена усілякими мікробами і це ніяк не залежить від того скільки зірок має готель. З цієї причини пити, використовувати для особистої гігієни, чистити зуби, використовуючи цю воду, не потрібно. Для цих цілей використовуйте бутильовану воду.

Краще захопити з собою аптечку з жарознижуючим, знеболюючі, що-небудь від шлунка на випадок отруєння, і сонцезахисний крем з високим ступенем захисту.

Для того щоб поміняти валюту звертайтеся до відділень банків, так як обмінні пункти в готелях знімуть додаткові відсотки.

Обслуговуючому персоналу прийнято «давати на чай»

Не потрібно фотографувати місцевих жителів, не спитавши дозволу. Не прийнято звертатися до незнайомих місцевим жінкам.

Якщо ви заблукали, зверніться до поліцейського, який, як правило, знає англійську мову. Але краще запитати картка на Ресепшин, в якій буде вказана адреса та телефон готелю, в якому ви зупинилися.

А червоне море створено для тих, хто любить гострі відчуття. Багато любителів дайвінгу приїжджають сюди спеціально для цього. У всьому світі не знайти нічого подібного, ніж підводні прогулянки по глибинах, тут більше 960 видів різноманітних риб і близько 150 видів коралів. Це одне з найбільш привабливих занять для тих, хто вирішив відвідати Єгипет. Але в море може очікувати багато небезпек. Маються на увазі морські мешканці: корали та губки можуть бути отруйні. Розплатою за дотик будуть свербіж, пухирі, синці та червоні плями на місці дотику. Існують такі представники морського світу, як морські блохи. Це може статися, якщо заплисти подалі в море. Перебуваючи у воді, ви можете відчути поколювання у всьому тілі — це означає, що вас оточила зграйка прозорих ракоподібних істот — морських бліх. Укуси цих створінь не несуть смертельної загрози, у людей з особливо ніжною шкірою може з’явитися кропив’янка. Смертельна небезпека може виходити від риби-скорпіона, інша назва риба-камінь. Щоб не сталося нічого подібного не потрібно ходити по коралах, оскільки тіло риби-каменя імітує їх поверхню ідеально, і побачити її не вдасться. Також небезпечна зустріч зі скатом. Симптоми — найсильніша біль, розпухання і набряк. Постраждати можна від морського їжака, якщо доторкнутися до нього, а його гострі голки легко проткнути взуття. Оглядаючи водні краси, не торкайтеся рифів. Якщо ж все-таки це сталося, ні в якому разі не витягуйте голки руками та іншими предметами. Витягнути голки можливо обмотавши серветкою, або папером, але лише тоді, коли тіло обсохне. Якщо голки відломилися, продезінфікуйте це місце спиртом, біль вщухне на наступний день, а з часом голки розчиняться і вийдуть безслідно з організму.

Сувеніри Єгипту

Статуетка кішки. Кішка з давніх часів вважається священною твариною, єгиптяни вважали, що кішка є втіленням богів. Вважалося що Ра — бог сонця приймав образ величезного кота. Єгиптяни вважали також кішку священною твариною Бастет — богиня з левовою головою. Це богиня любові, радості, веселощів і здоров’я. У стародавні часи кішка вважалася символом багатства і заможності. Але ні в якому разі не вибирайте в подарунок кішку зі змією на лапі — такі сувеніри залишали в гробницях. Відмінним сувеніром, може бути ваза з чудового каменю алебастру, в такій вазі букет простоїть близько місяця. Незвичайний сувенір з чорного або зеленого онікса. Деякі статуетки оброблені таким чином, що світяться в темряві. Корали до вивезення строго заборонені, але вироби з коралів чудові. Картуш — традиційний єгипетський сувенір, де єгипетськими ієрогліфами написано ваше ім’я, зроблений зазвичай з золота або срібла. Найвдалішим сувеніром буде скарабей, обнімає сонце. Єгиптяни кажуть, що саме такий скарабей принесе достаток і удачу в будинок. Жук-скарабей — уособлення найдавнішого бога Хепрі, которийсвязан з таїнствами сонця і створенням усього всесвіту. Бог Хепрі зображувався з головою жука-скарабея. Хепрі символізує творення, рух, а також відродження. Папірус. Якщо папірус якісний, то сам продавець продемонструє вам це. Його краї не повинні кришитися, а фарба повинна обов’язково блищати і не залишати слідів від дотиків. Єгипет просто переповнений підробками. Найкраще купувати папірус в спеціалізованих магазинах, де вам видадуть сертифікат якості