Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Дайвінг в Єгипті

Дайвінг в Єгипті — це те, що без перебільшення стало візитною карткою цієї країни. За зізнанням, як любителів, так і фахівців, Червоне море має саму барвистою і різноманітною підводним життям. Дайвінг в Єгипті — це чудові коралові сади і башти, це затонулі кораблі та пов’язані з ними красиві легенди, це унікальні корали і приголомшливі морські мешканці, багато з яких більше ніде не водяться. Жодна країна світу не може похвалитися такою кількістю дайверских пам’яток, унікальність і краса деяких з них можна порівняти тільки з австралійським Великим Бар’єрним Рифом.

Періодично в Єгипті проходять курси для любителів підводного полювання. Фахівці допоможуть у розвитку дихальної системи, навчать методам і прийомам підводного полювання. Так само досвідчені фахівці допоможуть розібратися в різноманітті обладнання для підводного полювання. Досить великою популярністю і надійністю користуються запчастини таймень.

Дайвінг в Єгипті. Курорт Шарм Ель Шейх.

Дайвінг в Єгипті в Шарм Ель Шейху дуже різноманітний. Тут близько 40 найвідоміших дайв — місць з різним рівнем складності. Дайвінг в Єгипті в Шарм Ель Шейху буде цікавий як новачкам, так і професіоналам.

Дайвінг в Егіпте. Курорт Хургада.

У Хургаді найбільшу кількість дайв-центрів. Незважаючи на те, що на початку туристичної історії Єгипту безліч прекрасних дайверских місць було знищено, в Хургаді є на що подивитися. Тут величезна кількість місць для незабутніх занурень.

Дайвінг в Єгипті. Курорт Марса Алам.

Марса Алам — це просто рай для дайверів. Тут незайманий людиною підводний світ представлений у всій своїй красі. Тут водиться кілька видів рослин і тварин, які не зустрічаються більше ніде, в їх числі дюгонь (морська корова), їх залишилося всього кілька особин.

Дайвінг в Єгипті. Курорт Дахаб.

Дахаб так само дуже любимо дайверами. Характерною особливістю дайвінгу в Дахабі є те, що все занурення відбуваються з берега. А прославила Дахаб найвідоміша дайверска пам’ятка — Блакитна Діра (Blue Hole).

Дайвінг в Єгипті. Курорт Ель Гуна.

Саме мальовниче місце для дайвінгу в Ель Гуні — острів Махмея. Царство коралових рифів тут химерно і неповторно, різноманітність форм і обрисів коралів вражає уяву. Це цілі міста: круглі, плоскі, розгалужені на безліч таємничих ходів.

Дайвінг в Егіпте. Курорт Таба.

У Табі для дайверів є прекрасне місце — острів Фараонів (Pharaon Island). Він знаходиться в 8 км на південь від Таби, в 250 м від берега. Острів оточений прекрасними кораловими садами в гущі яких снують барвисті підводні мешканці. А на самому острові можна відпочити на облаштованому пляжі.

Дайвінг в Єгипті. Курорт Сафага

Головною визначною пам’яткою дайверской Сафаги є риф Hyndman, де в 1991 році затонув пасажирський пором «Salem Express». Любителі подібних занурень зможуть побачити чудово збереглося обладнання корабля і його оснащення.