Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Сома Бей

Разом з Макаді Бей курорт Сома Бей утворює адміністративну зону Абу — Макаді, що відноситься до регіону Хургади і розкинулася між однойменним містом і курортом Сафага.

Курорт Сома Бей дуже схожий на Макаді Бей в Єгипті. Він також розташовується у мальовничій відокремленої лагуні, з красивими великими пляжами і найчистішим морем.Ето відмінний вибір для прекрасного відпочинку на морі.

Сома Бей дуже молодий курорт, ще 20 років тому це був абсолютно пустельний берег, нині перетворений на прекрасний квітучий сад.

Сома Бей це вибір тих, хто прагне тиші і спокою, хто хоче зречеться суєти і проблем, відпочити тілом і душею на лоні незайманої природи. Сома Бей саме підходящі місце для спокійного сімейного відпочинку в регіоні Хургади в Єгипті.

Сома Бей в Хургаді в ЕгіптеТак ж тут є чудова можливість позайматися водними видами спорту і в першу чергу дайвінгом.

Підводний світ Сома Бей просто чудовий! Барвисті та різноманітні мешканці бірюзових вод Червоного моря справляють незабутнє враження!

Сома Бей один з фешенебельних курортів Єгипту, і щоб підтвердити це почесне звання, не так давно тут був побудований відмінний гольф — клуб. Цей заклад вважається одним їх кращих, нарівні зі знаменитими гольф — полями Ель Гуни в Єгипті.

Сома Бей так само володар одного з кращих на ближньому сході СПА — центрів, де можна пройти якісні оздоровчі або омолоджуючі процедури.

Відпочиваючи в Сома Бей в Хургаді, ви зможете відвідати таємничий і чудовий Луксор, стародавні піраміди Єгипту в Гізі, а так само безліч інших цікавих пам’яток Єгипту і захоплюючих Сома Бей в Хургаді в Егіптеекскурсій Хургади.

Готелі Сома Бей в Хургаді в Єгипті.

Сам курорт Сома Бей трохи мініатюрніше Макаді Бей, але готелі Сома Бей також славляться великими красивими територіями і відмінним сервісом. Пляжі Сома бей є одними з кращих, докладніше про пляжі Єгипту …

Готелі Сома Бей в Хургаді виконані в стародавньому арабському стилі, що надає цьому містечку особливу чарівність.

За межами готелів Сома Бей тільки море і пустеля, тому готелі Сома Бей намагаються надати своїм гостям все необхідне для комфортного і безпроблемного відпочинку.