Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Шарм ель Шейх курорт Єгипту

Цей курорт Єгипту з красивим східною назвою розкинувся на самому краї Синайського півострова. «Царський затока» — так переводяться таємничі слова Шарм ель Шейх.

Узбережжя Шарм ель Шейха є численні мальовничі бухти, в яких зручно розташувалися готелі. Для відпочинку в Шарм ель Шейху без зусиль можна підібрати готель на будь-який смак і гаманець.

Це динамічно розвивається і сучасний курорт і ціни на відпочинок в Шарм ель Шейху в Єгипті трохи вище цін на відпочинок в Хургаді, другому найбільшому курорті країни.

Відпочинок в Шарм ель Шейху в Єгипті приваблює тисячі туристів з різних країн і тому ні мало причин.

Одна із найбільш привабливих сторін відпочинку в Шарм ель Шейху — це приголомшливий підводний світ Червоного моря! Незвичайне різноманітність і барвистість мешканців тутешніх глибин робить це місце одним з кращих для сноркінга і дайвінгу в Єгипті.

Любителі пляжного відпочинку так само отримають чимале задоволення, в Шарм ель Шейху є і комфортні насипні пляжі і красиві коралові, докладніше про пляжі Єгипту …

А поціновувачі історії випробують масу позитивних емоцій від відвідування унікальних найдавніших пам’яток Єгипту, які можливо привідкриють завісу таємниці прадавньої цивілізації на землі.

Клімат Єгипту дозволяє відпочивати в Шарм ель Шейху круглий рік, купальний сезон тут не переривається, а для відпочинку в Єгипті взимку — це взагалі самий відповідний регіон, оскільки тут завжди на 2-3 градуси тепліше, ніж на узбережжі Хургади.

Відпочинок в Шарм ель Шейху в Єгипті запам’ятовується незвичайною барвистістю: темно-коричневий пісок, багряні на заході гори, безкрайня синява моря, красиві квіти, пальми і яскраві плями галявин.

відпочинок в Шарм ель Шейху в ЕгіптеКурортние центри Шарм Ель Шейха в Єгипті.

Для відпочинку в Шарм ель Шейху в Єгипті можна вибрати кілька курортних центрів: Дахаб, Таба, Нувейба і власне сам Шарм.

Для спокійного відпочинку в Шарм ель Шейху, а так само відпочинку в Єгипті з дітьми найбільше підійде відокремлена Таба з найкращими пляжами і плавним заходом в морі. Таба так не схожа на інші курорти Єгипту, і відпочинок тут запам’ятовується абсолютно особливою атмосферою, докладніше про курорт Таба в Єгипті …

Нувейба — прекрасний курорт регіону Шарм Ель Шейха, розташований недалеко від Таби. Так само ідеально підходить для спокійного відпочинку. Це живописне місце славиться хорошими готелями і відмінними пляжами, докладніше про відпочинок на курорті Нувейба в Єгипті …

Для любителів екстриму та водних видів спорту найкраще місце для відпочинку в Шарм ель Шейху — Дахаб, що славиться на весь світ своїми кемпінгами і вітрами. Це незвичайне місце приваблює шукачів пригод і любителів свободи, докладніше про курорт Дахаб у Єгипті …

Сам Шарм ель Шейх — це досить протяжний курортний район з різними готелями і центром в Наама Бей, куди традиційно приїжджають на відпочинок любителі потусуватися, оскільки саме тут зосереджені бари, ресторани і клуби.

відпочинок в Шарм ель Шейху в ЕгиптеДостопримечательности Шарм ель Шейха в Єгипті.

З одного боку поїздка до Єгипту в Шарм ель Шейх — це комфортний відпочинок на морі на сучасному курорті. З іншого боку — це перебування на древній землі, овіяній безліччю біблійних легенд і таємничих міфів.

Ви зможете відвідати величезну кількість екскурсій Шарм ель Шейха: легендарну гору Мойсея, монастир св. Катерини, стародавні піраміди Єгипту, таємничий Луксор і багато іншого.

Крім найцікавіших пам’яток Єгипту, відпочинок в Шарм ель Шейху славиться чудовим підводним світом Червоного моря. Вся краю Синайського півострова, де і розташований Шарм ель Шейх, являє собою чудовий кораловий риф.

Для любителів дайвінгу в Єгипті, відпочинок в Шарм ель Шейху — просто ожила мрія. Тут можна зробити занурення в місцях корабельних аварій, побачити унікальні корали і рідкісних морських тварин. І саме тут у містечку Дахаб знаходиться знаменита дайверска пам’ятка — Блакитна дірка.

Ну а ті, хто приїхав на відпочинок в Шарм ель Шейх до Єгипту, але не має бажання занурюватися з аквалангом, можуть поспостерігати за яскравою підводним життям не виходячи з території готелю, просто озброївшись маскою і трубкою.

Природні пам’ятки Шарм ель Шейха в Єгипті справляють незабутнє враження. Приїхавши на відпочинок в Шарм ель Шейх, обов’язково слід відвідати природний заповідник Рос Маххамед, якому немає рівних за кількістю і різноманітністю екзотичної флори і фауни.

Ще одним красивим природним пам’ятником Шарм ель Шейха є кольоровий каньйон. Цей унікальне природне утворення входить в десятку найбільших каньйонів у світі.

Любителі гострих відчуттів можуть відвідати один з аквапарків Шарм ель Шейха, зробити захоплюючу сафарі по пустелі на джипах або квадрациклах, а може прідпрінять захоплюючу подорож на комфортабельній яхті вздовж узбережжя, докладніше про екскурсії Шарм ель Шейха …

Один раз приїхавши, вам неодмінно захочеться повернутися в Єгипет і повторити прекрасний відпочинок в Шарм ель Шейху.