Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Сафага

Сафага — дуже давнє арабський містечко, ще зовсім недавно зовсім не відомий туристам. Сафага належить до курортного регіону Хургада в Єгипті.

Зараз Сафага — невеликий курорт Єгипту, що стрімко набирає популярність завдяки незвичайним властивостям тутешнього морського піску.

Дивовижні цілющі властивості «чорного піску» пляжів Сафаги були відомі ще в стародавньому Єгипті. За однією з легенд, єгипетська цариця Хатшепсут приїжджала в ці місця поправляти здоров’я.

За даними розкопок стародавньої Сафаги, тривалість життя місцевого населення істотно перевищувала середню за мірками стародавнього світу. А сучасні дослідження показують, що жителі регіону Сафаги хворіють набагато рідше середньостатистичного жителя землі, а деякі хвороби тут не зустрічаються зовсім.

Відомо, що за цілющими властивостями місцевість Сафаги нічим не поступається курортам Мертвого моря.

Сафага (Єгипет) Зараз у Сафазі в Єгипті активно розвивається медична інфраструктура, яка спеціалізується на лікуванні захворювань шкіри і суглобів, саме це захворювання найкращим чином можна лікувати на цілющих пляжах Сафаги в Єгипті, докладніше про пляжі Єгипту …

Поїздка в Сафагу в Єгипет — відмінна можливість поєднати чудовий відпочинок на морі з лікуванням, ціни на яке поки досить демократичні.

Ще одним дуже привабливим моментом для відпочинку в Сафазі в Єгипті, є чудові умови для дайвінгу та віндсерфінгу.

На території Сафаги знаходяться кілька відомих дайверских пам’яток. Таких, як Панорама Риф, що вважається одним з кращих місць для пірнання в Червоному морі, або таких, як острови Братів, де є кілька видів коралів, не зустрічаються більше ніде в світі.

Сафага, нарівні в відомим Дахаб у Єгипті, також дуже улюблена віндсерферами завдяки комфортної погоду та зручному місцю розташування. Після проведення тут чемпіонату світу з цього виду спорту, Сафага стала одним з активно розвиваються центів серфінгу.

Сафага (Єгипет) У Сафазі в Єгипті не дуже багато магазинів і розваг, проте, любителі пам’яток тут не занудьгують. У самому місті зберігся турецький форт, побудований в XVI столітті, а в декількох десятках кілометрах знаходиться дуже цікаве містечко — Ель Куссейр. У давні часи тут розташовувалася гавань фараонів і найбільший на ті часи ринок. Їх руїни непогано збереглися до наших днів.

Tobia Island і Tobia Kebira — це острови, що є ще однією визначною пам’яткою Сафаги. Ці цікаві острова зберігають безліч таємниць стародавнього Єгипту. Відвідавши їх, можна поринути в незвичайну атмосферу стародавнього світу, відвідати гробниці фараонів, побачити величезні статуї богів, почути міфи та легенди однієї з найзагадковіших країн.

Крім пам’яток самої Сафаги, звичайно ж, можна відвідати найвідоміші пам’ятки Єгипту, так само захоплюючі екскурсії регіону Хургада.

На даний момент Сафага — ще дуже молодий і невеликий курорт, в порівнянні з іншими курортами Єгипту. Однак, йому пророкують велике майбутнє, насамперед, завдяки його лікувальному потенціалу.