Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Нувейба курорт Єгипту

Нувейба — один з живописних курортів Єгипту, що розкинувся вздовж узбережжя Червоного моря в дельті річки Ваді Ватір. Саме вона дала назву цьому чарівному місцю. Красива назва Нувейба перекладається як «дзюркотливі струмки».

Курорт Нувейба в Єгипті надзвичайно красивий, обрамлений з одного боку величними Синайським горами, а з іншого — широкою смугою відмінних піщаних пляжів.

Територіально Нувейба відноситься до регіону Шарм Ель Шейх. Дорога від аеропорту Шарм Ель Шейха займе близько двох годин, а по дорозі до Нувейба, ви проїдете курорт Дахаб, де збираються дайвери і серфери з усього світу.

Як і довколишній курорт Єгипту Таба, Нувейба відмінно підходить для спокійного і усамітненого відпочинку на морі. На відміну від жвавої Хургади, тут немає великої кількості нічних клубів і дискотек, зате можна з головою зануритися в атмосферу чудової млості і тиші.

Тут безліч прекрасних диких пляжів з чистим золотавим піском і повною відсутністю туристів.

Нувейба в Куля Ель Шейху в Егіпте Нувейба славиться відмінними піщаними пляжами з плавним заходом у воду, що дуже підходить для відпочинку в Єгипті з дітьми.

Так само Нувейба відмінне місце для дайвінгу в Єгипті та снорклінга. Як і на інших курортах Єгипту, коралові сади розташовані недалеко від берега, проте тільки тут вони залишили широку смугу піщаного дна для комфортного купання.

Курортну зону Нувейби умовно можна розділити на 3 частини: портова — Музейна, саме місто Нувейба і туристична зона Ель Табарін.

Перші дві не дуже підходять для туристичного відпочинку, пляжі тут хоч і широкі, але не особливо чисті. Найшикарніші пляжі Єгипту і кращі готелі Нувейби розкинулися в зоні Ель Табарін.

У Нувейбе трохи готелів, але майже всі вони відомі хорошим сервісом і розвиненою інфраструктурою. Як правило, володіють великою зеленою територією, і відмінною пляжною зоною.
Цікаві Нувейби в Єгипті.

Розташування Нувейби робить дуже зручним подорожі в легендарне місто Петру в Йорданію, у прекрасний Єрусалим або на Мертве море до Ізраїлю, а так само в Саудівську Аравію.

Нувейба в Куля Ель Шейху в Єгипті. Монастир св.Екатеріни Удаленность Нувейби передбачає довльно длітелную дорогу до деяких пам’яток Єгипту. Але це зовсім не привід для розладу, адже недалеко від Нувейби розташовується найвідоміші православні пам’ятки — монастир святої Катерини і знаменита гора Мойсея, а так само унікальний кольоровий коньон.

У самій Нувейбе відмінно збереглася давня турецька фортеця побудована в XVIII столітті, її зовнішній вигляд дуже вражає.

Ще однією визначною пам’яткою Нувейби є «дельфіновий пляж». Одне з племен бедуїнів, які проживають тут, приручили цих милих створінь. І тепер всі бажаючі можуть поплавати з ними і погратися.

Любителям гострих відчуттів обов’язково треба відвідати один з аквапарків Шарм ель Шейха, зробити захватвающее сафарі по мальовничій пустелі або відвідати іншу захоплюючу екскурсію регіону Шарм Ель Шейха.