Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Марса Алам

Марса Алам — найновіший курорт Єгипту. Його історія, як курорту, налічує трохи більше 10 років.

Назва Марса Алам в перекладі означає «рибна село», що й зрозуміло, адже ще до недавнього часу на місці сучасного курорту була маленька арабська село, жителі якої промишляли риболовлею.

Готелі Марса Алам, як правило, володіють високим класом і якісним обслуговуванням.

Територіально курорт Марса Алам належить регіону Хургада, проте відпочинок тут відрізняється від звичного відпочинку в Хургаді. Втім на інші курорти Єгипту Марса Алам теж не схожий
Підводний світ Марса Алам в Єгипті.

Головною особливістю Марса Алам в Єгипті є віддаленість від інших курортних центрів і населених пунктів. Саме тому, узбережжя Червоного моря в Марса Аламі приваблює дайверів з усього світу, адже це одне з небагатьох місць в світі, де підводний світ, не зворушений людиною, зберігся у всій первозданності, як багато тисячоліть тому.

За різноманітністю підводної фауни і флори узбережжі Червоного моря в Марса Аламі в Єгипті нічим не поступається австралійському Великого Бар’єрного рифу. Відпочинок на морі в Марса Аламі — це непізнаний рай для дайверів, як для професіоналів, так і для новачків в цьому цікавому спорті.

Марса Алам (Єгипет) Тільки в національному заповіднику Абу Дабаб, розташованого в затоці Марса Алам, водиться рідкісна тварина — морська корова (дюгонь), яких на землі залишилося всього кілька особин.

Такої кількості гігантських морських черепах, як в Марса Аламі в Єгипті, складно знайти де-небудь ще, тому що в море Марса Алам живе дуже рідкісна морська водорость, яку люблять черепахи.

Теплі тропічні води Марса Алам дарують життя багатьом дивним видів морських тварин і рослин, яких не зустрінеш ні в Шарм Ель Шейху, ні в Хургаді.

Любителі таємниць і пригод, відпочиваючи в Марса Аламі в Єгипті, отримають подвійне задоволення, оскільки в морських глибинах цього узбережжя дуже багато затонулих кораблів з самих різних епох.

На території Марса Алам в Єгипті знаходяться декілька найвідоміших серед дайверів коралових рифів. Деякі з них доступні тільки професіоналам, а деякі цілком під силу і новачкам в дайвінгу.

У Марса Аламі в Єгипті діє найбільший в регіоні дайвінг — центр з кваліфікованими інструкторами і новітнім спорядженням.

Тут же в Абу Дабаб знаходиться один з кращих пляжів Єгипту.
Марса Алам (Єгипет) Пам’ятки Марса Алам в Єгипті.

Природа Марса Алам теж дещо відрізняється від звичної природи Єгипту.

На всіх курортах Єгипту туроператори пропонують джип-сафарі по пустелі. Але, мабуть, ні в одному регіоні немає таких фантастичних пейзажів, як в Марса Аламі.
Тут скелясті освіти чергуються з темно-коричневим, місцями навіть бурим піском. Безмежний простір пустелі справляє дивне, ні на що не схоже враження, особливо якщо пощастить опинитися тут на світанку або заході.

Незважаючи на віддаленість Марса Алам, бажаючі можуть відвідати багато цікаві пам’ятки Єгипту, а так само цікавий екскурсії Хургади.

Відпочинок в Марса Аламі в Єгипті дарує незабутні емоції та враження. Весь рік потім згадується цей дивний і незвичайний край, пустельна тиша узбережжя і африканське сонце, що встає вранці з прекрасного моря і ховається на ніч в безкрайній пустелі.