Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Макаді Бей

Відпочинок в Макаді Бей в Хуграде (Єгипет).

Макаді Бей в Хургаді (Єгипет) Макаді Бей — молодий і розвивається курорт Єгипту.
Разом з курортом Сома Бей, вони утворюють місцевість під назвою Абу Макаді, що відноситься до регіону Хургада, і розташовану між містом Хургада і лікувальним курортом Сафага.

Курорт Макаді Бей в Хургаді, віддалене від міської суєти місце, вважається кращим для спокійного відпочинку в Хургаді в Єгипті.

Містечко Макаді Бей (Єгипет) розташовано у відокремленій бухті узбережжя Хургади. Пустеля тут впритул підходить до моря, утворюючи широку смугу прекрасних пляжів, так любиться поціновувачам відпочинку на морі.

У Макаді Бей в Хургаді в Єгипті, як ніде, можна побачити приголомшливий захід африканського сонця, яке сідати за пустельні скелі, підсвічуючи їх незвичайним багряним сяйвом.

На відміну від інших курортів Єгипту, Макаді Бей в Хургаді ще рідко відвідуються туристами з країн СНД, однак з кожним роком бажаючих відпочити в цьому прекрасному місці все більше і більше.

За межами готелів в Макаді Бей нічого немає, навколо тільки пустеля, гори і море. Зате самі готелі Макаді Бей пропонують туристам все, що тільки душа забажає.
Готелі Макаді Бей в Хургаді (Єгипет).

Макаді Бей (Єгипет) Курорт Макаді Бей У Хургаді (Єгипет) вважається елітним, тому готелі Макаді Бей відрізняються високим класом і європейським сервісом. Більшість готелів працюють за системою «все включено».

Майже всі готелі Макаді Бей в Хургаді мають великі і дуже зелені території, що створює приголомшливий контраст з пустельними скелями і бурим піском.

Пляжі готелів Макаді Бей в Хургаді переважно дуже великі, на них ніколи не буває великого скупчення людей, докладніше про пляжі Єгипту …
Дайвінг і пам’ятки Макаді Бей в Хургаді (Єгипет).

Відпочинок в Макаді Бей в Хургаді в Єгипті дуже привабливий для любителів дайвінгу. В околицях курорту знаходяться два приголомшливих кораловий рифа, з дуже багатою підводною фауною. Тут можна зустріти барракуду, кальмарів, черепах і навіть скатів.

А неподалік від Макаді Бей знаходиться кораловий острів Абу Начіш, теж добре відомий дайверам. На острові Гифтун можна поєднати дайвінг з відпочинком на шикарному пляжі і пікніком.

З Макаді Бей в Хургаді також можна відвідати й інші цікаві та незвичайні пам’ятки Єгипту.