Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Ель Гуна


Ель Гуна — територіально він належить до регіону Хургади, однак, це зовсім особливий курорт Єгипту, нічим не схожий на звичні нам. Відпочинок на морі в Ель Гуні — це щось незвичайне і неповторна.

Ель Гуна у Єгипті — це казкове місто, можливо, той самий, до якого всі ми мріяли потрапити в дитинстві. Чудовий містечко, що сховався між горами і морем, складається з островів, на яких розташовуються затишні готелі.

Настільки незвичайні котеджі і бунгало, причаїлися на невеликих острівцях. Звивисті канали з прозорою морською водою, за якими безшумно ковзають невеликі суденця та гондоли. Лагуни химерних обрисів з найчистішим блискучим на сонці піском, і, звичайно, чудове безкрайнє море.

Все в Ель Гуні в Єгипті виконано в єдиному арабському стилі в м’яких бежевих тонах, кожен готель тут — витвір мистецтва! І це не дивно, адже Ель Гуна була спроектована знаменитим творцем американського Діснейленду.

У Ель Гуні в Єгипті немає замкнутості в окремо взятому готелі, вся територія курорту знаходиться у вашому розпорядженні. До ваших послуг абсолютно безкоштовний транспорт, сухопутний і морський, пляж або вечеря в будь-якому вподобаному готелі Ель Гуни, безліч стилізованих барів, ресторанів і величезна кількість всіляких розваг!

Ель Гуна — єдиний курорт Єгипту, де відсутня «сухий закон» і дозволено катання на водних мотоциклах. Тут спокійно і безпечно, що робить її привабливою для відпочинку в Єгипті з дітьми.

Ель Гуна славитися дуже хорошими та комфортними пляжами, докладніше про пляжі Єгипту ….

Ель Гуна (Егіепт) У Ель Гуні в Єгипті дуже добре розвинена інфраструктура самого різного спорту. Тут так само є свої музеї та природні пам’ятки, і, звичайно, можливість відвідати будь-які пам’ятки Єгипту, і екскурсії Хургади.

Є ще одна особливість, яка сильно відрізняє Ель Гуну від курортів Туреччини і курортів Єгипту. У магазинах Ель Гуни продавці не будуть вам нав’язувати товар і мислимими і немислимими способами заманювати вас у магазин.

Ель Гуна тим і хороша, що ніхто тут не потривожить ваш спокій.

У Ель Гуні в Єгипті немає скупченості на пляжах і в ресторанах. Європейський сервіс та високий ступінь безпеки допомагають відпочити душею і тілом, ні про що не турбуючись.

Відмінно налагоджена система курорту Ель Гуни Єгипту дозволяє отримати від відпочинку максимальний комфорт і незабутнє задоволення!