Відпочинок у Єгипті з Києва
Вся інформація про відпочинок і курорти. Виберемо для вас кращі готелі - залишайте заявку!

Дахаб


Дахаб — курорт Єгипту розташований на Синайському півострові в 100 кілометрах від Шарм Ель Шейха в бік ізраїльського кордону.

Дахаб у Єгипті — це відпочинок біля моря для любителів свободи і вітру, це місце диких пляжів і кам’янистих доріг, величних гір Синаю і нескінченного дивного моря!

Дахаб у Єгипті — дуже ексцентричний курорт, він не схожий на «іграшкове місто» Ель Гуну, на респектабельну Табу, на активну Хургаду. Він не схожий взагалі ні на один із звичних курортів Єгипту або курортів Туреччини.

Дахаб славиться самими різними кемпінгами, перші з яких створили ізраїльські хіпі в 80х роках. Саме селище утворився з бедуїнської села, яка існує й донині, де дуже цікаво поспостерігати за традиційною життям справжніх бедуїнів.

Центром життя в Дахабі в Єгипті є набережна, де дуже тісно один до одного ліпляться маленькі готелі, бари, магазини. У Дахабі по-справжньому видно національний східний колорит: старовинні диванчики в барах, подушки на пляжах, а любителі екзотики можуть на ніч зняти глинобитну або солом’яну хатину.

У Дахабі є і хороші готелі, які стоять трохи осторонь від містечка, але не за комфортним відпочинком приїжджають туристи в Дахаб.

Пляжі в Дахабі сильно відрізняються один від одного. Якісь із них відмінно походять для відпочинку в Єгипті з дітьми, а якісь зовсім не придатні для пляжного проведення часу, докладніше про пляжі Єгипту …

Дахаб (Єгипет) І тільки в Дахабі в Єгипті можна спробувати справжню національну їжу, а ясною вночі на іншій стороні протоки побачити вогні міст Саудівської Аравії.

Дахаб у Єгипті по праву називають «Меккою серферів». Як і в Сафазі в Єгипті, вітру, що дмуть тут постійно, створюють райські умови для спортсменів. Постійні хвилі на морі є джерелом адреналіну для досвідчених серферів, а для новачків у Дахабі дуже зручно розташувалася красива лагуна, відгороджена мілиною від морських хвиль.

Морська лагуна Дахаба славитися плавним заходом в морі, що, звичайно ж, дуже зручно для занять будь-якими водними видами спорту та комфортного пляжного відпочинку.

Ще курорт Дахаба Єгипту дуже популярний серед дайверів, адже саме тут знаходитися одна з найвідоміших дайверских пам’яток — Блакитна Діра (Blue Hole).

Дахаб (Єгипет) Крім Блакитний Дірки, в Дахабі в Єгипті є ще маса місць, цікавих дайверам. Красиві коралові рифи з яскравими підводними мешканцями, коралові сади і затонулі кораблі.

Поблизу Дахаба розташовуються відомі православні пам’ятки: монастир святої Катерини і гора Мойсея, з якими пов’язані безліч біблійних легенд і міфів.
Ще можна відвідати кольоровий каньйон — унікальне природне утворення, що зачаровує буйством фарб. Відпочиваючи в Дахабі в Єгипті, можна відвідати й інші визначні пам’ятки Єгипту, і захоплюючі екскурсії регіону Шарм Ель Шейх.

У планах розвитку туризму в Єгипті побудувати свій блакитний берег від Шарм ель Шейха до Таби. Але що ж тоді буде з Дахаб, цим диким і екзотичним місцем? Невже воно стане таким же як усі ….